Kandydaci do Młodzieżowej Rady Gminy Szydłowo

Wybory 19 października 2020 roku

od godziny 10:00 do 18:00

Okręg nr 1: SZYDŁOWO, JARACZEWO, DOLASZEWO, ZAWADA, FURMAN, KOTUŃ, CYK, KŁODA, NOWY DWÓR, LEŻENICA-KOLONIA, GĄDEK, LEŻENICA, POKRZYWNICA

Michał Aftyka

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

Klasa VII

Opis kandydata

Maciej Bednarski

Kandydat ze Szkoły Ponadpodstawowej

Klasa II Technikum

Opis kandydata

Dawid Grochalski

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

Klasa VIII

Opis kandydata

Daniel Grzegorczyk

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

Klasa VI

Opis kandydata

Kornelia Jaworska

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

Klasa VIII

Opis kandydata

Amelia Księżak

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

Klasa VII

Opis kandydata

Kacper Księżak

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

Klasa VIII

Opis kandydata

Kamila Podgórska

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

Klasa VII

Opis kandydata

Natalia Rachwalska

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

Klasa VIII

Opis kandydata

Zuzanna Trojanowska

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

Klasa VIII

Opis kandydata

Natalia Trzeciak

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

Klasa VIII

Opis kandydata

Jan Wyroślak

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

Klasa VI

Opis kandydata

Damian Zdrenka

Kandydat ze Szkoły Ponadpodstawowej

Klasa II Technikum

Opis kandydata

Okręg nr 2: STARA ŁUBIANKA, NOWA ŁUBIANKA, TARNOWO, ZABRODZIE, CZAPLINO, PŁYTNICA, KRĘPSKO, DOBRZYCA

Amelia Cieślak

Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance

Klasa VIII

Opis kandydata

Martyna Ekert

Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance

Klasa VIII

Opis kandydata

Adam Kołodziejczyk

Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance

Klasa VII

Opis kandydata

Zuzanna Kołodziejska

Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance

Klasa VIII

Opis kandydata

Jakub Pawelec

Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance

Klasa VII

Opis kandydata

Karolina Wojnowska

Kandydat ze Szkoły Ponadpodstawowej

Klasa I LO

Opis kandydata

Okręg nr 3: SKRZATUSZ, PLUTY, COCH, DĄBROWA, KLĘŚNIK, WILDEK, BRYŚ-FOLWARK

Antoni Czyżykowski

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Wyzwolenia Ziemi Wałeckiej w Skrzatuszu

Klasa VIII

Opis kandydata

Aniela Kasiorkiewicz

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Wyzwolenia Ziemi Wałeckiej w Skrzatuszu

Klasa VII

Opis kandydata

Adam Świerszcz

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Wyzwolenia Ziemi Wałeckiej w Skrzatuszu

Klasa VII

Opis kandydata